Otwarcie własnej działalności


        Otwarcie własnej działalności zazwyczaj wiąże się z naszym oczekiwaniem powodzenia własnego biznesu, inaczej nie zdecydowalibyśmy się na nią. Chcąc ją otworzyć, zastanawiamy się nad jej Nazwą i dniem w którym postanowimy zarejestrować ją w Urzędzie, aby móc działać. Czasami mamy „nosa” do dobrej nazwy, a nawet dzień jej rejestracji jest dla nas korzystny, wówczas nasza działalność prosperuje zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
         Nierzadko jednak nie wiemy, jak nazwać własną firmę, a nawet zastanawiamy się nad tym, kiedy najlepiej ją uruchomić. Numerologia jest tutaj bardzo pomocna i z jej pomocą i wsparciem, możemy i dobrać właściwą nazwę dla swojej działalności i zarejestrować ją w najbardziej korzystnym energetycznie dla tego przedsięwzięcia dniu. Dzień rejestracji i Nazwa naszej Firmy wytyczają koleje losu naszej działalności, a wiadomo, one potrafią być różne.
      Każda działalność ma swoją nazwę lub zastępuje ją Imię i Nazwisko jej właściciela, co wówczas oznacza jej Nazwę. Nazwa naszej Firmy stanowi wibrację, dokładnie określającą ogólną jej wydolność i sposób, w jaki odnajduje się na rynku (to samo dotyczy nazwy określonego produktu). Nazwa Firmy jest jej wizytówką – emanuje określoną energią, którą odczuwa każdy, kto tylko ma z nią styczność, wywiera zatem olbrzymi wpływ na własną pomyślność i rozwój. Nazwy firm wielkich koncernów nigdy nie są nadawane przypadkowo. Każda litera w Nazwie Twojej Firmy emanuje własną energią, stanowiącą jej indywidualny potencjał. Nierzadko, przed założeniem własnej Firmy, nie zwracamy uwagi na wibrację numerologiczną jej Nazwy, ani na datę rozpoczęcia działalności, a nasza Firma, podobnie jak my, jako osobny byt, podlega ścisłej wibracji swej Nazwy, składającej się z jej własnych, konkretnych liter. Nasza Firma jest również zupełnie odrębnym bytem powołanym przez nas do życia w konkretnym Dniu, a co z kolei dokładnie kształtuje jej losy. Wiadomo, zakładając własną Firmę, najlepiej jest to zrobić w najlepszym na to Dniu i nadać jej Nazwę, zdecydowanie wspierającą jej ogólny, pomyślny rozwój. Za pośrednictwem Numerologii, mogę dobrać najlepszą Nazwę dla Twojej Firmy i wskazać najlepszy Dzień, w którym powinna być zarejestrowana w Urzędzie, co dodatkowo umożliwi Twojej działalności możliwość stabilnego i konstruktywnego jej rozwoju.

Otwarcie własnej działalności

zawiera w sobie wytyczenie właściwej Daty otwarcia i Nazwy Twojej własnej firmy, a co daje pożądane przeznaczenie Twojej działalności. Przygotuję to dla Ciebie do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty. Wszystkie informacje, umożliwiające Twojej Firmie optymalny jej rozwój, otrzymasz ode mnie na podany w zamówieniu E-mail.

WARTOŚĆ

Wytyczenia właściwego Dnia otwarcia i Nazwy Twojej działalności to 200 PLN

CHCESZ poznać właściwy Dzień otwarcia i Nazwę Twojej Firmy?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 – 621

Zamówienie wytyczenia właściwego Dnia otwarcia i Nazwy własnej działalności

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Otwarcie działalności - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 106946